Magyarok – Honpolgárok!
Magyarok – Honpolgárok!
Bizonyára értesültek a Magyarország nevezetű szervezett magánhatalom lépéséről, mely szerint a NATO tagjaként idegen hadsereg belépését engedélyezte hazánk területére, a Szentkorona szent földjére, melyet mint rosszhiszemű területfoglaló birtokol jelenleg. Jogot formálva a jogtalanság talaján, a Szentkorona Országának a földjén élőket veszélyes helyzetbe hozta. Az évezrede együtt élő nemzeteket összefeszítve, háborús konfliktust generált.
Békét fegyverekkel nem lehet, és soha nem is lehetett teremteni. A katonai tömbök érintkezése az országhatárokon konfliktusveszélyes, amit csak a közéjük ékelődött semleges országok háríthatnak el. Ezért adódik a jelenlegi helyzetben a Független Semleges Szentkorona Országa Magyar Királyság részeként Autonóm Tartományt létrehozni önálló közigazgatással.
A békét úgy őrizhetjük meg, hogy aki a Szentkorona Országában élő felmenőkkel született, az honosíttassa vissza magát a hazába. Ha kellő időben elegen vagyunk, akkor kijelenthetjük, hogy mivel a Szentkorona Országa Magyar Királyság nem tagja katonai tömböknek, sem az Európai Uniónak, sem más fegyveres szervezeteknek – azaz semleges – ezért minden idegen fegyveres köteles azonnal elhagyni az ország területét. Így elejét vehetjük egy háborús konfliktus kialakulásának. Országunk az ENSZ-ben megfigyelőstátusszal bír.
A Szentkorona Országát hosszú ideje tapossák idegen népek csizmái, de itt az ideje, hogy sorsunkat felelősséggel immár a kezünkbe vegyük.
Minden békét óhajtó magyar teendője, minél hamarabb visszahonosíttatni magát és családját legalább önvédelemből. A honpolgári regisztráció nyilatkozat a hovatartozásról. A Magyarigazolvány egy plasztikkártya, melyet meg fog kapni minden honosított, így egy semleges ország igazolványát tudja felmutatni. A semlegességünkről minden érintett országot értesítettünk.
Az alábbiakban olvasható szemelvény jogi hátteret biztosít a honosításhoz:
Az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozata 1993. évi XXXI. törvény az emberi jogok és az alapvető szabadságok védelméről szóló, Rómában, 1950. november 4-én kelt Egyezmény és az ahhoz tartozó nyolc kiegészítő jegyzőkönyv kihirdetéséről1
6. cikk: Mindenkinek joga van ahhoz, hogy jogalanyiságát bárhol elismerjék.
13. cikk: (2) Minden személynek joga van minden országot, ideértve a saját hazáját is, elhagyni, valamint saját hazájába visszatérni.
14. cikk: (1) Minden személynek joga van az üldözés elől menedéket keresni és a más ország nyújtotta menedéket élvezni.
15. cikk: (1) Mindenkinek joga van valamely állampolgársághoz.
(2) Senkit sem lehet sem állampolgárságától, sem állampolgársága megváltoztatásának jogától önkényesen megfosztani.
28. cikk: Minden személynek joga van ahhoz, hogy mind a társadalmi, mind a nemzetközi viszonyok tekintetében olyan rendszer uralkodjék, amelyben a jelen Nyilatkozatban kinyilvánított jogok és szabadságok teljes hatállyal érvényesülhessenek.
29. cikk: (2) Jogainak gyakorlása és szabadságainak élvezete tekintetében senki sincs alávetve más korlátozásnak, mint amelyet a törvény kizárólag mások jogai és szabadságai elismerésének és tiszteletben tartásának biztosítása érdekében, valamint a demokratikus társadalom erkölcse, közrendje és általános jóléte jogos követelményeinek kielégítése érdekében megállapít.
2022 03.08.
Az AKASA HÁLON megtaláltaok bennünket és egymást:
KATTINTS A KÉPRE
- Facebookon Szentkorona Országa innen tudod megosztani a hírt az ismerőseiddel.
- FACEBOOK APOSTOLI MAGYAR KIRÁLYSÁG CSOPORT